21 липня 2022 р, в день народження визначної діячки ОУН Олени Теліги, запрошуємо на презентацію нового роману Ірен Роздобудько «Неймовірна. Ода до радості», головною героїнею якого є видатна українка.

Ця гарна молода жінка могла б зробити блискучу кар’єру в Європі: чи то в танцювальній трупі празького театру, чи то в літературі, чи то на теренах просвітництва, та й просто в світських салонах, де її вважали, за сучасним висловом, «іконою стилю». Її порівнювали з леді Гамільтон, мадам Помпадур і навіть Ґретою Ґарбо і вважали, що вона «випередила свій час». Натомість вона стала однією з найяскравіших постатей українського спротиву і загинула в Бабиному Яру нескореною.

З часу життя Олени Теліги і її побратимів проминуло багато років, а Україна досі стоїть кісткою в горлі імперських амбіцій – у центрі Європи, незламним щитом між ситим Заходом і ненажерливим Сходом. Між життям і смертю. Стверджуючи своїм багатовіковим існуванням непереможність нації.

Учасники презентації: письменниця Ірен Роздобудько; головний редактор видавництва «НОРА-ДРУК» Елеонора Сімонова; кінопродюсер Галина Храпко; співачка, народна артистка України Світлана Мирвода; бард, кінодраматург Ігор Жук.

Початок о 18:00, книгарня “Є”, вул. Лисенка,3

О 12.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника Олени Теліги у Бабиному Яру.