Дорогі Українці!

Із обранням президентом В.Зеленського Україна, фактично, опинилися у ситуації 1921 року.

На той час у середовищі української еліти запанували розпач і зневіра, які були викликані поразкою УНР. Аналогічні відчуття виникають сьогодні, оскільки президентом України стала людина, яка позбавлена національних почувань і схильна до гнилого компромісу з Москвою, який на практиці може призвести до втрати державності.

У 1921 році національно свідомі українці не піддалися розпачу і зневірі. Відтак виникла УВО, а згодом ОУН, які започаткували новий етап національно-визвольної боротьби українського народу за власну державність.

Цей урок історії нагадує нам, що будь-яку поразку треба сприймати як новий шанс. На цей раз як шанс зберегти і утвердити незалежність і соборність України.

Треба усвідомити, що крім націоналістів в Україні не існує жодної іншої сили здатної зупинити можливий реванш та запропонувати суспільству єдино правильний шлях – утвердження України як національної держави.

Організація Українських Націоналістів (ОУН) заснована полковником Євгеном Коновальцем у 1929 році та об’єднує в своїх лавах українських патріотів не залежно від їх партійної приналежності та місця проживання.

Саме тому зверненя «Слава Україні!», символіка та світоглядні засади ОУН широко використовуються в Україні та за її межами. Ми здійснюємо свою діяльність відповідно до чинного законодавства, а тому ОУН зареєстрована як громадська організація.

Дорогі друзі!

Ви маєте можливість вступити до лав ОУН. За більш детальною інформацією звертайтеся:

  • за електронною адресою e-mail: oun_1929@ukr.net
  • за телефоном 0503530229 (Viber; WhatsApp);
  • Skype «Володимир Сергійович»;
  • поштовою адресою: Організація Українських Націоналістів,

а/с 52, м.Київ – 39, Україна; 03039.

 

Володимир Чмир,

голова Секретаріату ОУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *