Дорогі українці!

Вітаю із Різдвом Христовим!

Для нас Різдво – особливе свято. У цей день згадуємо героїв, які упродовж тисячоліть зберігали віру у Бога і Україну. Їхня віра надавала сили, кликала у бій, єднала націю, ставала запорукою звитяги.

Віру у Бога і Україну нікому і ніколи не здолати!

Рік, що минув, став ще одним роком нашої боротьби за незалежність і соборність Української держави. На жаль, у Криму і на Донбасі ворог топче нашу землю, знущається над українцями.

Триває війна з Москвою.

З Божого благословення український народ неодмінно переможе у цій війні. Непереможний народ, який завжди схиляв голову перед Богом, але ніколи перед чужинцем і окупантом.

У тиші і величі Різдва – особлива молитва за упокій душі «Давида» і «Кіндрата», які під стягом ОУН загинули на московсько-українській війні, за всіх українців, які не дозволили Москві загарбати наш народ і нашу землю.

Водночас просимо Бога, щоб уберіг від смерті і поранень бійців Збройних сил України, Національної гвардії, добровольців і волонтерів, які на Донбасі бережуть Україну від московської чуми.

Вітаю з Новим Роком і Різдвом Христовим братів і сестер на поселеннях за межами України. Нашої єдності боїться ворог. А значить у єдності здолаємо ворога, утвердимо велику і сильну Україну.

Христос народився!

Славімо Його!

Богдан Червак,

Голова ОУН

*************

Завершується ще один рік нашої боротьби за незалежність. Напередодні Нового 2019 року Жіноче товариство ім. Ольги Басараб та Олени Теліги вітає усіх українців в Україні і за її теренами, наших лицарів – захисників-воїнів з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми бажаємо всім доброго здоров’я, оптимізму життєвого і національного, родинних радощів.

Олена Теліга у публіцистичному нарисі «Нарозстіж вікна!» писала, що сотні тисяч українців, зокрема, молодь, – стужені, часом навіть собі того не усвідомлюючи, за романтикою життя, за романтикою своєї нації. І ледве зародиться така романтика, вона їх пірве і відірве від Москви назавжди!

Тож нехай Новий 2019 рік стане роком повного відриву від Москви, роком остаточного здобуття власної Держави!

Надія Стрішенець,

Голова Жіночого товариства ім. Ольги Басараб і Олени Теліги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *