Українці!

Вітаю із найвеличнішим святом нашої держави – днем незалежності України!

Знаменно, що відтепер 24 серпня 1991 року сприймається як день відновлення української державності.

Адже українці – державна нація, яка упродовж століть зі зброєю в руках здобувала право на власну незалежність і соборність.

Від Київської Русі, Гетьманщини, УНР і Карпатської України аж до наших днів – це історія державності українського народу.

У ці дні згадуємо і молимося за всіх, хто загинув за волю України. Особливо за «Давида» і «Кіндрата», які під стягом ОУН поклали свої голови на московсько-українській війні.

Пам’ять про борців за волю додає нам сили і наснаги, скріплює віру в неминучість перемоги над Москвою.

Вітаю із Днем незалежності наших братів і сестер на поселеннях. У США, Канаді, Аргентині, Австралії, Європі та Зеленому Клині ваші серця б’ються в унісон із серцями українців в Україні, яка була є і буде для нас єдиною матір’ю.

Вітаю ветеранів національно-визвольної боротьби, зокрема комбатантів Карпатської Січі, підпілля ОУН, УПА, Дивізії «Галичина». Гордимося вашим подвигом. Обіцяємо завершити справу, яку ви розпочали –  утвердити велику, могутню, соборну Українську державу!

Слава Україні,

Богдан Червак,

Голова ОУН

 

Дорогі українці!

Жіноче товариство ім. Олени Теліги та Ольги Басараб вітає всіх вас з головним державним святом нашої країни – Днем незалежності ! Ми бажаємо всім доброго здоров’я, злагоди та добробуту і головне – єдності, особливо нині, перед лицем російської навали. Лише єдність допоможе нам вистояти і звільнити нашу землю від окупанта. «Коли говоримо про національну спільноту, мусимо її відчувати», – писала Олена Теліга і закликала до «братерства в народі».

Будуймо Українську державу в свідомості кожного українця, і нехай кожен наступний День незалежності стає черговим вагомим етапом у розвитку нашої держави.

З повагою,

Надія Стрішенець,

Голова Жіночо товариства ім. Олени Теліги та Ольги Басараб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *