У ніч із суботи на неділю, 1 квітня, на 77-ому році життя відійшов у вічність провідник Львівської обласної Організації Українських Націоналістів Олег Гринюк.

Олег Гринюк народився 14 квітня 1941 року в Сокалі у національно свідомій учительській родині Романа та Ольги. Навчався на фізичному факультеті Львівського університету, працював у Львівському науково-дослідному радіотехнічному інституті (НІРТІ), а в часи Української незалежності – заступником голови Франківської райадміністрації м. Львова.

Коли в Україні на початку 1990-х років відновилась діяльність Організації Українських Націоналістів, Олег Гринюк став активним членом організації. Майже 20 років Олег Гринюк очолював Львівську обласну організацію ОУН. Сповнений енергії, безкомпромісний і твердий у рішеннях, Олег Гринюк був втіленням ідеї Чину українського націоналіста у боротьбі за розбудову Української Самостійної Соборної Держави.

Провід Українських Націоналістів

Українська Військова Організація

Жіноче товариство ім. Ольги Басараб та Олени Теліги

Фундація ім. Олега Ольжича

Чин похорону відбудеться о 13:00 год у каплиці Івана Хрестителя на вул. Пекарській, 52. Поховають Олега Гринюка на Личаківському кладовищі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *