Вдалося побувати на презентації книги Сергія Лойко “Аеропорт”. Суперечливі відчуття… Повний зал, що вселяє надію… Це означає, що для багатьох людей тема війни з Московією не забута!

Олексій Горбунов розпочав читати фрагмент книги… Історія людини, яка випадково потрапила на війну. Звичайний водій автобусу. Дуже цікаво і зворушливо. Лойко має літературний хист.

Спочатку ріжуть вухо матюки та манера спілкуватись одного з героїв книги. Дуже нагадує, як поводився герой Ф. Бондарчука з фільму ” 9-та рота”. Але ж так і є.  Саме така манера й притаманна більшості кадрових військових. Адже школа у них одна  – “радянська” школа. Тож це, мабуть, виправдано.

Але пісні про Другу світову війну, котрі іноді звучать під час читання чи перериваючи його, на мою думку, – зовсім не доцільні.  Це для москалів потрібно порівнювати всі війни та намагатись всі їх виправдати, а своїх солдат-окупантів героїзувати.

Під кінець вийшли на сцену хлопці – учасники подій, котрі виступили в ролі консультантів. Автора! Багато слів подяки хлопцям і від хлопців. Чудовий вечір, гарна книга. Треба придбати та взяти автограф у автора.

Аж раптом – бац!

Представляють автора книги, як “етнічного росіянина”. Чого це раптом? Чи не дивне прізвище для “етнічного росіянина” – Лойко?

А потім, коли йому дали мікрофон (краще б не давали), він заявив, що це насправді не війна між Україною і Росією. Не війна між українцями і росіянами. Бо (вдумайтесь) в аеропорту всі розмовляли російською!

Виявляється, то Путін воює з Україною. Один!

А всі москалі – наші браття? Знову все забудемо? Тисячі полеглих і все дарма? Що ми відвоювали? Аеропорт? Донбас? Луганщину? Крим? За що помирали та калічились наші хлопці?

Головне, чого ми домоглися на цій війні, це започаткували процес очищення мозку українців, від брехні про “братній народ”! Почало з’являтись розуміння, що головним нашим ворогом в усі часи була Московія! В усі часи! І подібні письменники хочуть все у нас відібрати? Причому, використовуючи для цього наших же героїв. Подібної підступності я навіть від москалів не очікував.

Складається враження, що Лойко виконує замовлення Путіна. Замордували тисячі українців, ще більше скалічити доль. А потім запустили “миротворця”. Він пояснюватиме нам, що воювали з нами не вороги. Що то Путін власними руками кастрував полонених, а москалі – хороші.

Якщо маєш справу з москалем, потрібно бути готовим до будь-якої підлості. А краще, не мати з ним справи взагалі.

Дякую, за нагадування.

Борис Гончар (позивний «Хохол»),

ОУНівець, член Проводу УВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.