Так званий суд Московії засудив офіцера Збройних сил України Надію Савченко. Заклики лідерів провідних країн Європи, США і Канади виявилися марними.
Диктаторський режим Путіна, ухвалюючи вирок Надії Савченко, вкотре продемонстрував, що йому плювати на закони, міжнародне право, елементарну справедливість.
Не здивувало, що Путін і його банда проігнорували заклики української влади, рідних Н. Савченко, звільнити українку, адже вона тільки виконала свій обов’язок – захищала рідну землю від окупантів.
Доля Надії Савченко, інших українців, які перебувають у московських тюрмах, це один з наслідків війни, яку розв’язала імперія проти України. Вони будуть і надалі нас вбивати, грабувати і принижувати. Якщо усе вийде в Україні, не має жодних сумнівів, що московська орда посуне далі, завойовуватиме Європу, яка, на жаль, так і не усвідомила реальної загрози з боку Московії.
Щоб звільнити Н. Савченко й інших патріотів не вистачає одних лише закликів. Путін і його камарилья глухі до страждань людей. А коли йдеться про українців, то вони отримують якусь паталогічну насолоду, коли намагаються нас вбивати.
ОУН переконана, змусити Кремль звільнити Н. Савченко, інших патріотів зможе тільки наша перемога у війні над Московією. Маємо зміцнювати власні Збройні Сили, перетворити їх в справжню Українську армію, яка пожене окупантів з рідної землі. Тільки тоді кремлівські злочинці будуть змушені піти на поступки.
Так, це складно. Так, не легко. Але іншого шляху, який дасть можливість бути вільними, незалежними, жити у власній суверенній і соборній державі, не існує.
Україна переможе! Надія Савченко, інші патріоти України будуть на волі!
Слава Україні!

Богдан Червак,
Голова ОУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *